Aktuality

[22.2.2016]
Ukončení distribuce programů Markíza, Doma a Dajto v České republice

Společnost MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. se rozhodla od 1. března 2017 zamezit přenosu programů Markíza, Doma a Dajto mimo území Slovenské republiky. Od tohoto data by v žádné z programových nabídek kabelových televizí, satelitů nebo jiných poskytovatelů převzatého televizního vysílání v České republice neměly být tyto programy přenášeny. K tomuto kroku Markíza přistupuje, neboť nemá ošetřena autorská práva mimo území Slovenské republiky.
Jako částečnou náhradu připravila MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. pro české diváky program Markíza International. Tento program je složen z pořadů, které vytváří Markíza ve své vlastní produkci, nenakupuje je v zahraničí a má tak ošetřena příslušná autorská práva.

[20.7.2015]
Změna distribuce programů skupiny Nova v HD rozlišení

Z důvodů nově nastavených požadavků ze strany CET 21 na zpoplatnění programů Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka v HD rozlišení jsme nuceni přistoupit k jejich zakódování. Programy budou přístupné pouze těm divákům, kteří si je nechají na své kartě odkódovat. Podrobnosti ohledně výše platby za zpřístupnění programů a další technické informace potřebné pro jejich sledování najdete na www stránkách provozovatele Vaší kabelové televize.